Logo

Бензинова мотокоса STIHL FS 130

:

Бензинова мотокоса STIHL FS 130 - це надзвичайно потужний інструмент для тривалої професійної роботи. Запропонована модель створена для косіння кропиви, чагарників, кущів та молодняку, а також для продуктивної заготівлі сіна.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

14069,00 грн.
Ціна / кг:

Бензинова мотокоса STIHL FS 130 - це надзвичайно потужний інструмент для тривалої професійної роботи. Запропонована модель створена для косіння кропиви, чагарників, кущів та молодняку, а також для продуктивної заготівлі сіна.
Бензинові мотокоси STIHL FS 130 серійно оснащені потужним двигуном із технологією 4-МІХ, а також ергономічною рукояткою із можливістю її регулювання, що забезпечує високу продуктивність та максимальний комфорт навіть при великих об'ємах роботи.
Окрім того, базове серійне оснащення запропонованої моделі включає надійний паливний насос, автоматичну декомпресійну систему, механізм електронного запалювання та потужну антивібраційну систему.
Передбачена також можливість регулювання ручки коси під Ваш зріст та особливості ділянки на якій Ви працюєте. Для максимальної зручності та безпеки під час роботи представлені інструменти комплектуються ранцевими ременями та якісними захисними окулярами.
Для бензинової мотокоси STIHL FS 130 передбачене також додаткове оснащення. Ви можете доукомплектувати свій інструмент універсальними ременями ADVANCE PLUS.

Відгуки

Ще нема відгуків

Робочий об'єм 36,3 cм³
Потужність 1,4/1,9 кВт/к.с.
Вага 1) 5,9 кг
Об'єм бака 0,53 л
Кількість обертів Pmax 8.500 об/хв.
Рівень гучності звуку, з пластиковим ножем 2) 108 дБ(А)
Рівень гучності з металевим ножем 2) 108 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з пластиковим ножем 2) 95 дБ(А)
Рівень звукового тиску, з металевим ножем 2) 94 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 3) 4,5/3,7 м/с²
Рівень вібрації вліво/вправо з металевим ножем 3) 4,4/3,9 м/с²
Загальна довжина 4) 180 cм
Діаметр скошування 420 мм
Косильна гарнітура ніж для трави, Ø230 мм, 2 леза

1) Без палива, косильної гарнітури і захисту
2) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
3) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²
4) Без косильної гарнітури

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt