Logo

Акумуляторна мотокоса STIHL FSA 56

:

Акумуляторна мотокоса STIHL FSA 56 - це надійний та продуктивний інструмент для швидкої та комфортної роботи на газоні. Запропонована модель вирізняється надзвичайно тихою роботою, тож у використанні навушників немає потреби.

0,00 грн.

Рекомендована ціна:

5079,00 грн.
Ціна / кг:

Акумуляторна мотокоса STIHL FSA 56 - це надійний та продуктивний інструмент для швидкої та комфортної роботи на газоні. Запропонована модель вирізняється надзвичайно тихою роботою, тож у використанні навушників немає потреби.
Базове серійне оснащення даної моделі включає круглу рукоятку із можливістю регулювання робочого положення. За допомогою гвинта-баранця, без жодних додаткових інструментів, Ви легко можете переналаштувати Ваш інструмент у зручну позицію, наприклад, для роботи між кущами чи на іншій вузькій ділянці.
Окрім того, у акумуляторних мотокосах STIHL FSA 56 передбачена можливість регулювання висоти штока - кожен користувач може налаштувати інструмент під свій зріст. Косильна головка обладнана механізмом автоматичної подачі струни, яка спрацьовує від доторку до землі.
Для максимально комфортної роботи інструмент обладнаний м'якою ручкою керування із вмонтованим важелем зупинки двигуна. А завдяки особливій ергономічній формі ручки, вона поглинає частину вібрацій, продукованих двигуном, що забезпечує ще більший комфорт, навіть при довготривалій роботі.

Відгуки

Ще нема відгуків

Косильна гарнітура AutoCut 2-2
Діаметр скошування 280 мм
Час роботи від акумулятора AK 20 1) bis 40 хв
Загальна довжина 2) 147 см
Вага 3) 2,5 кг
Рівень потужності звуку 4) 86 дБ(А)
Номінальна напруга живлення 36 В
Рівень звукового тиску 4) 72 дБ(А)
Рівень вібрації вліво/вправо з пластиковим ножем 5) 3,5/3,5 м/с²
Комплектація без акумулятора та зарядного пристрою

1) Час роботи залежить від умов експлуатації
2) Без косильної гарнітури
3) Без акумулятора, косильної гарнітури та захисту
4) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2,5 дБ(А)
5) К-коефіцієнт згідно директиви RL 2006/42/EG = 2 м/с²

 

Компанія STIHL залишає за собою право внесення змін у конструкцію, технічні характеристики, серійну комплектацію, додаткове оснащення та ціни.

Придбати даний товар Ви можете в мережі магазинів ОТО-Мото за адресами:

Ми являємось авторизованим представником компанії STIHL та VIKING. Перевірити дану інформацію Ви можете на сайті компанії за адресою: stihl.ua

Остерігайтесь підробок!

Alt