Logo

Акумуляторні мотокоси STIHL - це легкі, потужні та надійні інструменти, які дозволять Вам продуктивно працювати як на території Вашої присадибної ділянки, так і за її межами. Представлене садове обладнання вирізняється високою мобільністю. Із акумуляторною мотокосою Ви можете забути про набридливий електрокабель та клопоти із подовжувачами. Тепер немає прив'язки до джерела електроживлення! Ви можете працювати навіть у найвіддаленіших куточках Вашої території чи в інших місцях із ускладненим доступом.

Окремими перевагами акумуляторних мотокіс є низький рівень вібрації та тиха робота. Дані інструменти працюють настільки тихо, що немає жодної потреби у використанні навушників. Також, завдяки тихій роботі, акумуляторні пристрої є ідеальним рішенням для роботи в місцях де шуміти вкрай небажано - поблизу дитячих садків, лікарень тощо. Окрім того, акумуляторні мотокоси - це екологічне обладнання, адже дані інструменти не продукують вихлопних газів і, відповідно, не шкодять здоров'ю людей та є безпечними для навколишнього середовища.

А широкий модельний ряд інструментів, представлений компанією STIHL, дозволяє підібрати акумуляторну мотокосу, рівень потужності якої відповідатиме Вашим вимогам та запланованим обсягам роботи. Для скошування газонів та їх кромок пропонується інструмент із робочим діаметром 280 мм, оснащений м'якою ручкою з можливістю регулювання та системою автоматичної подачі косильної струни від доторку до землі. Для роботи на присадибній ділянці та в зонах із обмеженим допустимим рівнем шуму вдалим вибором буде легка і безшумна мотокоса, оснащена зручною косильною головкою, автоматичним регулюванням та можливістю встановити струни не відкриваючи корпус.

Для косіння жорсткої трави пропонується модель із збільшеним діаметром скошування, металевим диском, ранцевим ременем та дворучною рукояткою. Це більш потужний інструмент, який дозволить справитися із складнішою роботою, залишаючись при тому максимально зручним. Незалежно від рівня потужності, усі акумуляторні мотокоси STIHL працюють тихо і вирізняються низьким рівнем вібрації.

товари(ів) на сторінці

Акумуляторні мотокоси

товари(ів) на сторінці
Alt