Logo


Мотокоси та кущорізи STIHL - це потужні інструменти, як просто незамінні в “важкопрохідних” зарослих зонах, де в газонокосарки немає жодних шансів на успіх. І не важливо, чи Ви використовуєте обладнання такого типу щоденно, для вирішення робочих завдань, чи будучи власником невеличкої ділянки потребуєте інколи очистити територію від набридливих заростей бур'янів чи високої трави - мотокоси, кущорізи та широкий спектр косильної гарнітури від компанії STIHL завжди допоможуть оптимально вирішити Ваші завдання будь якої складності.

Надійні та витривалі мотокоси і кущорізи легко справляються із скошуванням трав, заготівлею сіна на великих площах, більше того навіть дикі зарослі молодих дерев, які самонасіюються вздовж узбіч дороги, цілком під силу цим потужним інструментам.

Асортиментна лінійка представленого обладнання включає електричні, акумуляторні та бензинові (різних видів потужності) мотокоси, а також професійні кущорізи і всю необхідну гарнітуру, яка дозволить швидко та з мінімальними затратами часу приборкати усі зарості на Вашій ділянці.

Серед продукції, яку пропонує компанія STIHL, Ви обов'язково знайдете саме ту модель, яка відповідатиме Вашим вимогам та характеру запланованих робіт.

Мотокоси, кущорізи і інше обладнання, представлене брендом STIHL, розроблене у Німеччині із застосуванням сучасних технологій та у відповідності до високих європейських стандартів якості. Лише високоякісні метали, інноваційні полімери та найсучасніші конструктивні рішення - ось базові характеристики продукції STIHL.

Широкий асортиментний ряд дозволяє підібрати як необхідні інструменти для потреб невеликої приватної садиби, так і професійне обладнання для масштабних комунальних, лісових і фермерських господарств. А великий спектр косильної гарнітури для мотокіс і кущорізів дозволяє укомплектувати Ваші інструменти під завдання різної специфіки та рівня складності. Максимальна надійність, зручність і якісне сервісне обслуговування - ось головні критерії, за якими користувачі обирають обладнання STIHL.

товари(ів) на сторінці

Мотокоси, кущорізи

29869,00 грн.
Ще не оцінено
24019,00 грн.
Ще не оцінено
19219,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-450STIHL-FS-450
19679,00 грн.
19679,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-400STIHL-FS-400
18089,00 грн.
18089,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-310STIHL-FS-310
15999,00 грн.
15999,00 грн.
Ще не оцінено
товари(ів) на сторінці
Alt