Logo

Комбі-системи STIHL - це справді універсальні інструменти, якиі дозволяють легко справитися із широким спектром завдань по догляду за Вашою присадибною ділянкою.

Потрібно почистити доріжки у саду чи злегка зрівняти край газонів? Прибрати опале листя чи підстригти живопліт, який занадто розрісся? Тепер непотрібно купувати окремий інструмент для кожної операції. Однієї комбі-системи буде цілком достатньо. Цей мультифункціональний інструмент дозволить Вам вирішити усі поставленні завдання швидко і якісно.

Комбі-система STIHL являє собою вдалу комбінацію трьох елементів: комбі-двигуна, ручки та комплекту насадок. Система заміни насадок в процесі роботи надзвичайно проста - спеціальна швидкороз'ємна муфта дає можливість змінювати насадки буквально одним рухом!

Окремої уваги заслуговує асортимент насадок. За їх допомогою, Ви можете один комбі-двигун перетворити в цілий парк інструментів. 10 варіантів насадок, починаючи від щітки для підмітання і до потужних садових мотоножиць, дозволяють Вам зібрати свою комбі-систему точно під потреби Вашої ділянки.

Серед 4 типів двигунів (які поділяються згідно рівня потужності), Ви можете підібрати той, який максимально підійде під планований об'єм роботи і укомплектувати його насадкам під поточні потреби. У випадку, якщо виникне необхідність в інструментах, які Ви спочатку не включили в комплектацію своєї системи, Ви у будь який час можете доповнити свій комплект новими позиціями.

Представлена комбі-система STIHL - це ідеально втілена ідея розробників компанії - тепер користуючись лише одним інструментом Ви можете легко, швидко та якісно виконати широкий спектр робіт по догляду за присадибною територією Вашого будинку. Зібравши комбінацію із двигуна та комбі-насадок чітко під Ваші потреби, Ви забезпечите собі цілий парк інструментів в одному! А зручна та практична муфта дозволить Вам легко модифікувати систему в той інструмент, який потрібен в даний момент або розібрати пристрій на дві частини для зручного транспортування чи компактного зберігання.

товари(ів) на сторінці

Комбі-системи

товари(ів) на сторінці
Alt