Logo

Каталог товарів STIHL

Вже більше як 90 років бренд STIHL (Штіль) є синонімом безумовної якості, найновіших технологій та максимального комфорту у роботі. З моменту свого заснування і по сьогоднішній день компанія робить ставку на інноваційні ідеї та високу продуктивність свого обладнання.
На даний час товари STIHL (Штіль) успішно продаються у більше ніж 160 країнах світу. А широка дилерська мережа дозволяє купити STIHL практично у кожному регіоні планети.
Обладнання STIHL розробляється у Німеччині. Усі товари STIHL виготовлені із найновіший та найякісніших матеріалів - сучасні метали, інноваційні полімери та суворий контроль якості - ось складові високої надійності та продуктивності інструментів марки STIHL.
Каталог товарів STIHL, який представлений на нашому сайті, включає усі найпопулярніші категорії та моделі інструментів. Відомі бензопили, потужні бензорізи, надійні мотокоси, ланцюгові пили, комбі- та мульти-системи, мотоножиці, мотобури, повний спектр пристроїв для прибирання, а також фірмовий захисний одяг, додаткове приладдя та мастильні матеріали.
Широкий модельний ряд кожної категорії дозволяє підібрати інструмент, який точно відповідатиме Вашим вимогам, площі та характеру запланованої роботи.
Якщо Ви хочете купити STIHL і вже визначилися, який саме тип продукції Вас цікавить, тоді каталог товарів STIHL до Ваших послуг! Тут Ви знайдете детальний опис та технічні характеристики кожної моделі, докладну інформацію про серійне оснащення запропонованих моделей та варіанти додаткового фірмового приладдя, яке забезпечить ще більш продуктивну та комфортну роботу.
Звертаємо Вашу увагу, що останнім часом почастішали випадки появи на ринку неоригінальних запчастин для обладнання STIHL. Категорично застерігаємо Вас від використання будь-яких копій чи аналогів сумнівного походження. Гарантійні зобов'язання компанії розповсюджують виключно на оригінальне обладнання та запчастини, а підробка може суттєво вплинути на надійність і технічні характеристики інструментів. Тому, при потребі придбати запчастини, звертайтеся до офіційного дилера Вашого регіону. Покупка інструментів, розхідників та запчастин у офіційній дилерській мережі завжди гарантує оригінальність придбаних товарів і безпечну та надійну роботу Вашого обладнання.

товари(ів) на сторінці
1 2 3

STIHL

5509,00 грн.
Ще не оцінено
5839,00 грн.
Ще не оцінено
7559,00 грн.
Ще не оцінено
8749,00 грн.
Ще не оцінено
29869,00 грн.
Ще не оцінено
24019,00 грн.
Ще не оцінено
19219,00 грн.
Ще не оцінено
STIHL-FS-450STIHL-FS-450
19679,00 грн.
19679,00 грн.
Ще не оцінено
товари(ів) на сторінці
1 2 3
Alt