Logo

Dewalt

Ми раді вітати Вас, шановні покупці на нашому сайті. У нашому асортименті представлена продукція найбільш відомої компанії — Dewalt, надійність та якість яка цінується професіоналами у всьому світі.

Професійний інструмент — розкіш або необхідність?

Головна різниця між професіоналом та аматором у тому, що професіонал виконує роботу з максимальною якістю, незалежно від її обсягу або складності. Те  саме можна сказати про інструмент Dewalt, спеціально виготовлений для довгої та надійної експлуатації. А саме такі якості інструменту цінуються сьогоденними спеціалістами.

У відмінність від аматорського обладнання, професійний електроінструмент Dewalt виконаний з більш міцних сплавів, оснащений потужними двигунами та надійною системою охолодження. Його ресурси у декілька разів вищі, ніж у багатьох видів звичайних інструментів,крім того, він відмінно зарекомендував себе при роботі у несприятливих умовах. Саме тому купити Dewalt, означає: придбати професійний інструмент, котрий служить довгі роки, стаючи надійним помічником у любій справі.

Ергономічні акумуляторні інструменти

Поєднання жовтого та чорного кольорів у оформленні інструменту відомо у всьому світі ак символ якості та зручності. Воно являє зарегістрованою колірною схемою компанії та наноситься на всі її вироби, а акумуляторні дрилі та шуруповерти Dewalt - це ті інструменти, де ми частіше всього її бачим. Використовуваний в них нікель-кадмієвий акумулятор Dewalt володіє високою надійністю та довгим терміном служби, і тому ці інструменти використовуються практично скрізь.

Легкі та зручні акумуляторні інструменти Dewalt призначені для роботи у важкодоступних місцях, де нема змоги використовувати дроти електроживлення. Такі інструменти, як компактний дриль або шуруповерт Dewalt, швидко стають постійними супутниками монтажників та будівельників. Існує багато різноманітних модифікацій професійних акумуляторних інструментів від Dewalt, та при цьому акумуляторний перфоратор Деволт, як і інші інструменти, не поступається у потужності та надійності інструментам з живленням від мережі.

Інструменти для обробки поверхонь

Важлива особливість сучасного будівництва та обробки приміщень — наявна безліч дрібних деталей у готових виробів. Для їх виготовлення прізначен фрезер Dewalt дозволяючий створювати як декоративні елементи, так і функціональні деталі у різних матеріалах. Точність налаштування, універсальність та надійність — це те, чим відрізняється шліфмашина та болгарка Dewalt, також як усі інструменти компанії, призначені для обробки поверхонь. А завдяки тому, що їх можна облаштувати допоміжними пристроями, такими як спеціальні диски або порохотяг Dewalt, обробка поверхонь за допомогою цих інструментів стає по-справжньому зручною та ефективною.

Великий вибір та демократична вартість інструментів

Серед продукції фірми Dewalt є інструменти для усіх видів робіт, та розповідати про неперевершені якості кожного з них можна довго. Але набагато важливіше те, що на інструменти фірми Dewalt ціни у нашому магазині більш ніж прийнятні. Тому, якщо вам буде потрібно професійний інструмент, такий, як, наприклад, перфоратор або відбійний молоток Dewalt, то саме в нас ви завжди зможете розраховувати на достойний вибір, привабливу вартість та добрий сервіс.

Alt