Logo

Остерігайтесь підробок STIHL

Виробники фальсифікату чи, як їх ще називають, промислові пірати вже давно навчились робити такі копії, в яких на перший погляд дуже важко розпізнати підробку. На жаль, у розповсюдженні такої фальшивої та небезпечної продукції приймають активну участь деякі українські інтернет–магазини, маскуючись під справжніх дилерів STIHL. Ціна на підробки в багатьох випадках лише трохи нижча за ціну оригінальних інструментів. Через це складається враження, що мова йде про справжні вироби STIHL. В оману вводять оригінальні зображення з технікою, фальшиві сертифікати та інші «бонуси», які інтернет-магазини використовують для створення образу офіційності. Але ми запевняємо Вас – нічого оригінального, окрім відео- та фото матеріалів STIHL, що використовуються незаконно, ці інтернет-магазини не мають.

Найбільшою кількістю підробок бензопил STIHL вражає сайт olx.ua.

Зверніть увагу! Інтернет-магазини не є офіційними дилерами STIHL та VIKING. Тому Ви не лише ризикуєте придбати підробку, але й залишитись без гарантійного та післягарантійного обслуговування, запчастин та приладдя.

Найпростіший спосіб відрізнити підробку від оригінальної техніки та не дозволити себе ошукати - купувати продукцію STIHL виключно в офіційній дилерській мережі ОТОМОТО.

Alt